Trestní právo

Trestní právo je oblastí, kdy se rozhoduje o vině a trestu člověka, tedy mnohdy o velmi zásadních věcech, které ovlivňují Váš život. Trestní právo je právní odvětví, na které se naše advokátní kancelář zaměřuje, a to především s odkazem na zkušenosti, které jsme za dobu více jak patnácti let získali na trestních úsecích Okresních soudů v Karviné a Přerově a následně na Krajském soudě v Ostravě a jeho pobočce v Olomouci.

V oblasti trestního práva se zaměřujeme na problematiku veškeré trestné činnosti, především však na oblasti trestných činů proti majetku (krádež, zpronevěra, podvod, poškození cizí věci), trestných činů hospodářských (trestné činy daňové), trestných činů obecně nebezpečných (ohrožení pod vlivem návykové látky, trestné činy v souvislosti s omamnými a psychotropními látkami) i trestných činů proti životu a zdraví. Pomůžeme Vám však s jakýmkoli trestným činem.

V případě Vašeho zastupování v trestním řízení celou situaci vyhodnotíme a prokonzultujeme. Po vzájemné dohodě za Vás podáme trestní oznámení pro podezření ze spáchání trestného činu. Na druhou stranu Vás může naše kancelář zastupovat v jakékoli fázi trestního řízení od sdělení pro podezření ze spáchání trestného činu (podezřelý, obviněný), až po hlavní líčení před soudem (obžalovaný).

Příkladem dalších právních služeb z oblasti trestního práva, které Vám jsme schopni nabídnout, je zastupování při podávání vysvětlení nebo výslechu, podání odvolání k nadřízenému soudu, podání dovolání k Nejvyššímu soudu, podání ústavní stížnosti k Ústavnímu soudu atp.

 

Poskytujeme Vám právní pomoc v oblasti:

Objednejte si konzultaci
dlouholeté zkušenosti
kvalitní služby
diskrétnost

Novinky

04.01
2019

Advokátní kancelář JUDr. Tomáš Vrána, s.r.o. změnila sídlo

Advokátní kancelář JUDr. Tomáše Vrány,  začátkem nového kalendářního roku 2019 změnila sídlo společnosti. Od 7. 1. 2019 najdete naši advokátní kancelář v centru Olomouce na adrese Dolní náměstí 201/1 (Dům U Zlatého jelena, vstup z Horního náměstí od historické budovy radnice).

Více o novince
15.12
2016

Právní služby Olomouc a okolí

Máte nějaký problém? Hledáte advokátní kancelář s dlouholetými zkušenostmi? Naše advokátní kancelář Vám nabízí dlouholeté zkušenosti a poskytování právního poradenství a různorodé právní služby pro soukromé osoby, podnikatele a také firmy. Naše advokátní služby poskytujeme v Olomouci a okolí.

Více o novince

Blog

Jaké změny v oblasti oddlužení přinesla novela insolvenčního zákona?

Dne 1. července 2017 nabyla účinnosti novela zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (dále jen „insolvenční zákon“). Předmětná novela přinesla do této oblasti množství změn.

Najdete zde témata jako: Novela inslovenčního zákona, oddlužení

Více o článku

Objednejte si konzultaci

Jestli máte jakýkoliv problém či dotaz, a chtěli byste se s námi poradit, pak nám napište a objednejte se na konzultaci pomocí níže uvedeného formuláře.

Chci dostávat newsletter na téma:
Rodinného práva
Trestního práva
Pracovního práva
Exekucí