JUDr. Tomáš Vrána

Je advokátem s dlouholetou a rozsáhlou právní praxí, když od roku 1985, po úspěšném absolvování Právnické fakulty dnes Masarykovy univerzity v Brně,  působil jako koncipient u Krajského soudu v Ostravě. Po absolvování justičních zkoušek v roce 1987 působil JUDr. Tomáš Vrána jakožto soudce u Okresního soudu v Karviné, následně pak i v Přerově, kde se věnoval zejména problematice trestního práva.

Následně pak  JUDr. Tomáš Vrána působil od roku 1991 jako soudce Krajského soudu v Ostravě  jednak přímo v Ostravě, a jednak i na pobočce v Olomouci, kde se taktéž věnoval problematice trestního práva v agendě prvostupňové i odvolací. Svoji dlouholetou kariéru soudce pak JUDr. Tomáš Vrána ukončil v roce 2000, kdy jakožto advokát začal poskytovat své právní služby v oblasti nejen trestního práva široké veřejnosti. V rámci své kariéry soudce a následně advokáta JUDr. Tomáš Vrána načerpal mnohaleté zkušenosti v oblasti nejen práva trestního, ale taktéž práva civilního, obchodního či pracovního. 

V září roku 2001 byl JUDr. Tomáš Vrána po absolvování výběrového řízení jmenován ministrem spravedlnosti do funkce soudního exekutora, a to ihned v první skupině jmenovaných, přičemž se činností soudního exekutora zabýval až do 31.3.2016, když svou exekutorskou praxi ukončil na základě vlastní žádosti o uvolnění z výkonu této funkce. Za tuto dobu JUDr. Tomáš Vrána získal cenné zkušenosti a poznatky týkající se nejen exekučních, ale taktéž insolvenčních řízení a jiné občanskoprávní agendy.

dlouholeté zkušenosti
kvalitní služby
diskrétnost

Novinky

04.01
2019

Advokátní kancelář JUDr. Tomáš Vrána, s.r.o. změnila sídlo

Advokátní kancelář JUDr. Tomáše Vrány,  začátkem nového kalendářního roku 2019 změnila sídlo společnosti. Od 7. 1. 2019 najdete naši advokátní kancelář v centru Olomouce na adrese Dolní náměstí 201/1 (Dům U Zlatého jelena, vstup z Horního náměstí od historické budovy radnice).

Více o novince
15.12
2016

Právní služby Olomouc a okolí

Máte nějaký problém? Hledáte advokátní kancelář s dlouholetými zkušenostmi? Naše advokátní kancelář Vám nabízí dlouholeté zkušenosti a poskytování právního poradenství a různorodé právní služby pro soukromé osoby, podnikatele a také firmy. Naše advokátní služby poskytujeme v Olomouci a okolí.

Více o novince

Blog

Jaké změny v oblasti oddlužení přinesla novela insolvenčního zákona?

Dne 1. července 2017 nabyla účinnosti novela zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (dále jen „insolvenční zákon“). Předmětná novela přinesla do této oblasti množství změn.

Najdete zde témata jako: Novela inslovenčního zákona, oddlužení

Více o článku

Objednejte si konzultaci

Jestli máte jakýkoliv problém či dotaz, a chtěli byste se s námi poradit, pak nám napište a objednejte se na konzultaci pomocí níže uvedeného formuláře.

Chci dostávat newsletter na téma:
Rodinného práva
Trestního práva
Pracovního práva
Exekucí