Insolvenční právo

Díky našim rozsáhlým zkušenostem s vymáháním pohledávek Vám nabízíme právní služby v oblasti insolvenčního práva, a to jak věřitelům, tak i dlužníkům.

Naše advokátní kancelář nabízí zastoupení věřitelům v insolvenčním řízení tak, aby byla vaše pohledávka co nejlépe uspokojena. Nabízíme také pomoc dlužníkům v insolvenčním řízení, kteří se dostali do problémů se splácením svých dluhů. V případě zastupování Vám poskytneme právní rady a případně sjednáme možnost splátek. Pomoc nabízíme fyzickým osobám, ale také právnickým osobám.

Našeho klienta zastoupíme v insolvenčním řízení, kde naší činností je především komunikace s insolvenčním správcem a soudem a sledování pohledávek/dluhů. Cílem zastupování našeho klienta je zde rychlé jednání za účelem co nejkratšího průběhu insolvenčního řízení a také snaha, aby se celá záležitost vyřídila co nejrychleji bez nutnosti osobní účasti věřitele/dlužníka.

 

Díky našim rozsáhlým zkušenostem Vám nabízíme právní služby v oblasti :

Objednejte si konzultaci
dlouholeté zkušenosti
kvalitní služby
diskrétnost

Novinky

04.01
2019

Advokátní kancelář JUDr. Tomáš Vrána, s.r.o. změnila sídlo

Advokátní kancelář JUDr. Tomáše Vrány,  začátkem nového kalendářního roku 2019 změnila sídlo společnosti. Od 7. 1. 2019 najdete naši advokátní kancelář v centru Olomouce na adrese Dolní náměstí 201/1 (Dům U Zlatého jelena, vstup z Horního náměstí od historické budovy radnice).

Více o novince
15.12
2016

Právní služby Olomouc a okolí

Máte nějaký problém? Hledáte advokátní kancelář s dlouholetými zkušenostmi? Naše advokátní kancelář Vám nabízí dlouholeté zkušenosti a poskytování právního poradenství a různorodé právní služby pro soukromé osoby, podnikatele a také firmy. Naše advokátní služby poskytujeme v Olomouci a okolí.

Více o novince

Blog

Jaké změny v oblasti oddlužení přinesla novela insolvenčního zákona?

Dne 1. července 2017 nabyla účinnosti novela zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (dále jen „insolvenční zákon“). Předmětná novela přinesla do této oblasti množství změn.

Najdete zde témata jako: Novela inslovenčního zákona, oddlužení

Více o článku

Objednejte si konzultaci

Jestli máte jakýkoliv problém či dotaz, a chtěli byste se s námi poradit, pak nám napište a objednejte se na konzultaci pomocí níže uvedeného formuláře.

Chci dostávat newsletter na téma:
Rodinného práva
Trestního práva
Pracovního práva
Exekucí