Rodinné právo

Zabýváme se veškerou problematikou rozvodů, kdy se na nás můžete v této oblasti obrátit s žádostí o rozvod a následně samotným zastupováním v rozvodovém řízení. Jsme schopni s Vámi vyřešit vypořádání majetku ve společném jmění manželů nebo řešit zúžení či rozšíření společného jmění manželů. Zabýváme se sepisem předmanželských smluv.

Do rodinného práva taktéž spadá problematika péče o dítě a vyživovací povinnosti. V naší advokátní kanceláři máme zkušenosti s řešením výživného jak pro dítě, tak výživné na manžela/ku, pomůžeme Vám se stanovením výše výživného i s jeho vymáháním. S ohledem na péči o dítě Vás budeme zastupovat ve sporech o svěření dítěte do péče, stejně tak ve sporech o úpravu styku s dítětem.

Sepíšeme Vám také veškeré majetkové dohody, které se týkají společného majetku. Dále Vám budeme nápomocni v řešení problematiky ve věci opatrovnictví, osvojení, adopce, pěstounské péče.

 

Nabízíme Vám právní pomoc v oblasti:

Objednejte si konzultaci
dlouholeté zkušenosti
kvalitní služby
diskrétnost

Novinky

04.01
2019

Advokátní kancelář JUDr. Tomáš Vrána, s.r.o. změnila sídlo

Advokátní kancelář JUDr. Tomáše Vrány,  začátkem nového kalendářního roku 2019 změnila sídlo společnosti. Od 7. 1. 2019 najdete naši advokátní kancelář v centru Olomouce na adrese Dolní náměstí 201/1 (Dům U Zlatého jelena, vstup z Horního náměstí od historické budovy radnice).

Více o novince
15.12
2016

Právní služby Olomouc a okolí

Máte nějaký problém? Hledáte advokátní kancelář s dlouholetými zkušenostmi? Naše advokátní kancelář Vám nabízí dlouholeté zkušenosti a poskytování právního poradenství a různorodé právní služby pro soukromé osoby, podnikatele a také firmy. Naše advokátní služby poskytujeme v Olomouci a okolí.

Více o novince

Blog

Jaké změny v oblasti oddlužení přinesla novela insolvenčního zákona?

Dne 1. července 2017 nabyla účinnosti novela zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (dále jen „insolvenční zákon“). Předmětná novela přinesla do této oblasti množství změn.

Najdete zde témata jako: Novela inslovenčního zákona, oddlužení

Více o článku

Objednejte si konzultaci

Jestli máte jakýkoliv problém či dotaz, a chtěli byste se s námi poradit, pak nám napište a objednejte se na konzultaci pomocí níže uvedeného formuláře.

Chci dostávat newsletter na téma:
Rodinného práva
Trestního práva
Pracovního práva
Exekucí