Pracovní právo

Zabýváme se také problematikou pracovního práva, a to jak z pohledu zaměstnavatelů, tak i zaměstnanců. V rámci právního poradenství a aplikaci právní ochrany se snažíme ke klientům přistupovat individuálně a citlivě, jelikož pracovní poměr člověka hraje důležitou roli v jeho životě.

Nedílnou součástí je zastupování našich klientů v pracovněprávních sporech a zastupování před všemi státními orgány. V oblasti pracovního práva poskytujeme pracovněprávní poradenství se zaměřením jak na zaměstnavatele, tak i na zaměstnance.

...zaměstnavatelé

Zaměstnavatelům poskytujeme poradenství zejména v oblasti vypracování pracovních smluv, pracovních řádů, výpovědí z pracovního poměru, okamžitého zrušení pracovního poměru a žádosti o zastoupení v pracovněprávních sporech proti bývalým zaměstnancům.

...zaměstnanci

Zaměstnancům poskytujeme veškeré poradenství při rozvázání pracovního poměru, nabízíme také právní pomoc při řešení problematiky pracovních úrazů, a to při vymáhání náhrady škody za pracovní úraz, dále při problematice hmotné odpovědnosti zaměstnance a jeho odpovědnost za způsobenou škodu.

 

Poskytujeme Vám právní pomoc v oblasti:

Objednejte si konzultaci
dlouholeté zkušenosti
kvalitní služby
diskrétnost

Novinky

04.01
2019

Advokátní kancelář JUDr. Tomáš Vrána, s.r.o. změnila sídlo

Advokátní kancelář JUDr. Tomáše Vrány,  začátkem nového kalendářního roku 2019 změnila sídlo společnosti. Od 7. 1. 2019 najdete naši advokátní kancelář v centru Olomouce na adrese Dolní náměstí 201/1 (Dům U Zlatého jelena, vstup z Horního náměstí od historické budovy radnice).

Více o novince
15.12
2016

Právní služby Olomouc a okolí

Máte nějaký problém? Hledáte advokátní kancelář s dlouholetými zkušenostmi? Naše advokátní kancelář Vám nabízí dlouholeté zkušenosti a poskytování právního poradenství a různorodé právní služby pro soukromé osoby, podnikatele a také firmy. Naše advokátní služby poskytujeme v Olomouci a okolí.

Více o novince

Blog

Jaké změny v oblasti oddlužení přinesla novela insolvenčního zákona?

Dne 1. července 2017 nabyla účinnosti novela zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (dále jen „insolvenční zákon“). Předmětná novela přinesla do této oblasti množství změn.

Najdete zde témata jako: Novela inslovenčního zákona, oddlužení

Více o článku

Objednejte si konzultaci

Jestli máte jakýkoliv problém či dotaz, a chtěli byste se s námi poradit, pak nám napište a objednejte se na konzultaci pomocí níže uvedeného formuláře.

Chci dostávat newsletter na téma:
Rodinného práva
Trestního práva
Pracovního práva
Exekucí