Obchodní právo

Vzhledem k dlouholeté praxi se také specializujeme na veškeré právní služby ve všech oblastech obchodního práva, kde poskytujeme kvalitní a rychlou právní pomoc. Vyřešíme s Vámi založení obchodní společnosti, ať už se jedná o jednočlennou nebo vícečlennou obchodní společnost, nebo za Vás vyřešíme fúzi obchodní společnosti. Postaráme se také o jakoukoli změnu ve Vaší obchodní společnosti, jako je například přeměna obchodní společnosti na veřejnou obchodní společnost, akciovou společnost, společnost s ručením omezeným, nebo i zánik obchodní společnosti či její likvidace. Orientujeme se i v problematice družstev.

Zaměřujeme se na uzavírání obchodních smluv a řešíme všechny obchodní spory. Budeme Vás zastupovat před soudy a jinými institucemi. Dále se zaměřujeme na vymáhání pohledávek a komunikaci s exekutory nebo s dlužníky, včetně exekučního řízení.

Zabýváme se také například řešením změny výše základního kapitálu u společnosti, akciemi a jinými cennými papíry, budeme Vás zastupovat na jednání valné hromady či členské schůze, zajistíme Vám zvýšení i snížení základního kapitálu, upravíme kmenové listy, jsme schopni zajistit převedení podílů společnosti.

 

Poskytujeme Vám právní pomoc v oblasti:

Objednejte si konzultaci
dlouholeté zkušenosti
kvalitní služby
diskrétnost

Novinky

04.01
2019

Advokátní kancelář JUDr. Tomáš Vrána, s.r.o. změnila sídlo

Advokátní kancelář JUDr. Tomáše Vrány,  začátkem nového kalendářního roku 2019 změnila sídlo společnosti. Od 7. 1. 2019 najdete naši advokátní kancelář v centru Olomouce na adrese Dolní náměstí 201/1 (Dům U Zlatého jelena, vstup z Horního náměstí od historické budovy radnice).

Více o novince
15.12
2016

Právní služby Olomouc a okolí

Máte nějaký problém? Hledáte advokátní kancelář s dlouholetými zkušenostmi? Naše advokátní kancelář Vám nabízí dlouholeté zkušenosti a poskytování právního poradenství a různorodé právní služby pro soukromé osoby, podnikatele a také firmy. Naše advokátní služby poskytujeme v Olomouci a okolí.

Více o novince

Blog

Jaké změny v oblasti oddlužení přinesla novela insolvenčního zákona?

Dne 1. července 2017 nabyla účinnosti novela zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (dále jen „insolvenční zákon“). Předmětná novela přinesla do této oblasti množství změn.

Najdete zde témata jako: Novela inslovenčního zákona, oddlužení

Více o článku

Objednejte si konzultaci

Jestli máte jakýkoliv problém či dotaz, a chtěli byste se s námi poradit, pak nám napište a objednejte se na konzultaci pomocí níže uvedeného formuláře.

Chci dostávat newsletter na téma:
Rodinného práva
Trestního práva
Pracovního práva
Exekucí