Občanské právo

Advokátní kancelář zaměřuje poskytování právních služeb na oblast práva závazkového. V této oblasti Vám budeme nápomocni například při sepisu, revizi či kontrole kupních smluv, smluv darovacích, smluv o dílo, úvěrových smluv a v případě nutnosti i při odstoupení od smlouvy. Taktéž jsme schopni Vám pomoci při řešení závazků ze smluv.

V souvislosti s nemovitými věcmi (pozemky, rodinnými domy, bytovými jednotkami, garážemi a dalšími stavbami) Vám rádi poradíme, pokud ji například zrovna prodáváte, kupujete, pronajímáte nebo převádíte. Rádi Vám také pomůžeme v komunikaci s katastrálním úřadem.

Zabýváme se také poradenstvím v oblasti dědického práva, kdy Vás můžeme zastupovat v dědickém řízení a poskytneme Vám poradenství ve všech těchto oblastech. Pomůžeme Vám se závětí a budeme se domáhat Vašeho práva.

 

Poskytujeme Vám právní pomoc v oblasti:

 

Objednejte si konzultaci
dlouholeté zkušenosti
kvalitní služby
diskrétnost

Novinky

04.01
2019

Advokátní kancelář JUDr. Tomáš Vrána, s.r.o. změnila sídlo

Advokátní kancelář JUDr. Tomáše Vrány,  začátkem nového kalendářního roku 2019 změnila sídlo společnosti. Od 7. 1. 2019 najdete naši advokátní kancelář v centru Olomouce na adrese Dolní náměstí 201/1 (Dům U Zlatého jelena, vstup z Horního náměstí od historické budovy radnice).

Více o novince
15.12
2016

Právní služby Olomouc a okolí

Máte nějaký problém? Hledáte advokátní kancelář s dlouholetými zkušenostmi? Naše advokátní kancelář Vám nabízí dlouholeté zkušenosti a poskytování právního poradenství a různorodé právní služby pro soukromé osoby, podnikatele a také firmy. Naše advokátní služby poskytujeme v Olomouci a okolí.

Více o novince

Blog

Jaké změny v oblasti oddlužení přinesla novela insolvenčního zákona?

Dne 1. července 2017 nabyla účinnosti novela zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (dále jen „insolvenční zákon“). Předmětná novela přinesla do této oblasti množství změn.

Najdete zde témata jako: Novela inslovenčního zákona, oddlužení

Více o článku

Objednejte si konzultaci

Jestli máte jakýkoliv problém či dotaz, a chtěli byste se s námi poradit, pak nám napište a objednejte se na konzultaci pomocí níže uvedeného formuláře.

Chci dostávat newsletter na téma:
Rodinného práva
Trestního práva
Pracovního práva
Exekucí