Exekuce

Exekuční právo je odvětví, na které se naše advokátní kancelář zaměřuje, a to především vzhledem ke zkušenostem, které jsme za dobu více jak patnácti let získali při vykonávání funkce soudního exekutora na Exekutorském úřadě v Přerově. Máte-li problémy se soudními exekutory, věřiteli nebo dlužníky, nabízíme právní pomoc v komunikaci s exekutory a také Vás budeme zastupovat v rámci exekučního řízení. Zajistíme pro Vás také vymáhání Vašich pohledávek, sepis žalob a vyhodnocení nároků např.: v otázkách vyplývajících z náhrady škod.

Je proti Vám vedena exekuce? Nevíte si rady a nevíte na koho se obrátit? Máte strach z možného exekučního řízení?

Můžete se na nás obrátit. Máme dlouholeté zkušenosti s problematikou exekucí, za dobu výkonu funkce soudního exekutora jsme nabyli dostatečné znalosti a navíc máme zkušenosti s jednáním se soudními exekutory. Máme silné právní zázemí a jsme schopni s řadou soudních exekutorů komunikovat a spolupracovat.

Poskytneme právní poradenství, a to jak věřitelům, tak i dlužníkům. Naše advokátní kancelář za Vás vyřeší všechny problémy exekuce a bude Vás zastupovat i v exekučním řízení. Vše vyřešíme rychle a bez zbytečných průtahů.

 

Exekuce patří k našim hlavním činnostem. Nabízíme Vám právní pomoc v oblasti:

Objednejte si konzultaci
dlouholeté zkušenosti
kvalitní služby
diskrétnost

Novinky

04.01
2019

Advokátní kancelář JUDr. Tomáš Vrána, s.r.o. změnila sídlo

Advokátní kancelář JUDr. Tomáše Vrány,  začátkem nového kalendářního roku 2019 změnila sídlo společnosti. Od 7. 1. 2019 najdete naši advokátní kancelář v centru Olomouce na adrese Dolní náměstí 201/1 (Dům U Zlatého jelena, vstup z Horního náměstí od historické budovy radnice).

Více o novince
15.12
2016

Právní služby Olomouc a okolí

Máte nějaký problém? Hledáte advokátní kancelář s dlouholetými zkušenostmi? Naše advokátní kancelář Vám nabízí dlouholeté zkušenosti a poskytování právního poradenství a různorodé právní služby pro soukromé osoby, podnikatele a také firmy. Naše advokátní služby poskytujeme v Olomouci a okolí.

Více o novince

Blog

Jaké změny v oblasti oddlužení přinesla novela insolvenčního zákona?

Dne 1. července 2017 nabyla účinnosti novela zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (dále jen „insolvenční zákon“). Předmětná novela přinesla do této oblasti množství změn.

Najdete zde témata jako: Novela inslovenčního zákona, oddlužení

Více o článku

Objednejte si konzultaci

Jestli máte jakýkoliv problém či dotaz, a chtěli byste se s námi poradit, pak nám napište a objednejte se na konzultaci pomocí níže uvedeného formuláře.

Chci dostávat newsletter na téma:
Rodinného práva
Trestního práva
Pracovního práva
Exekucí