Rodinné právo

Zabýváme se veškerou problematikou rozvodů, kdy se na nás můžete v této oblasti obrátit s žádostí o rozvod a následně samotným zastupováním v rozvodovém řízení. Jsme schopni s Vámi vyřešit vypořádání majetku ve společném jmění manželů nebo řešit zúžení či rozšíření společného jmění manželů. Zabýváme se sepisem předmanželských smluv.

Do rodinného práva taktéž spadá problematika péče o dítě a vyživovací povinnosti. V naší advokátní kanceláři máme zkušenosti s řešením výživného jak pro dítě, tak výživné na manžela/ku, pomůžeme Vám se stanovením výše výživného i s jeho vymáháním. S ohledem na péči o dítě Vás budeme zastupovat ve sporech o svěření dítěte do péče, stejně tak ve sporech o úpravu styku s dítětem.

Sepíšeme Vám také veškeré majetkové dohody, které se týkají společného majetku. Dále Vám budeme nápomocni v řešení problematiky ve věci opatrovnictví, osvojení, adopce, pěstounské péče.

 

Nabízíme Vám právní pomoc v oblasti:

Objednejte si konzultaci
dlouholeté zkušenosti
kvalitní služby
diskrétnost

Novinky

15.12
2016

Právní služby Olomouc a okolí

Máte nějaký problém? Hledáte advokátní kancelář s dlouholetými zkušenostmi? Naše advokátní kancelář Vám nabízí dlouholeté zkušenosti a poskytování právního poradenství a různorodé právní služby pro soukromé osoby, podnikatele a také firmy. Naše advokátní služby poskytujeme v Olomouci a okolí.

Více o novince
15.12
2016

Spustili jsme nové webové stránky

Naše webové stránky prošly proměnou. Na hlavní stránce najdete všechny naše právní služby, které Vám nabízíme k řešení a konzultaci. Najdete zde také detailně popsanou naši advokátní kancelář a také se můžete objednat na konzultaci. Naše advokátní kancelář Vám nabízí dlouhotelé zkušenosti, kvalitní služby a diskrétnost.

Více o novince

Blog

Jaké změny v oblasti oddlužení přinesla novela insolvenčního zákona?

Dne 1. července 2017 nabyla účinnosti novela zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (dále jen „insolvenční zákon“). Předmětná novela přinesla do této oblasti množství změn.

Najdete zde témata jako: Novela inslovenčního zákona, oddlužení

Více o článku

Objednejte si konzultaci

Jestli máte jakýkoliv problém či dotaz, a chtěli byste se s námi poradit, pak nám napište a objednejte se na konzultaci pomocí níže uvedeného formuláře.

Chci dostávat newsletter na téma:
Rodinného práva
Trestního práva
Pracovního práva
Exekucí