Pracovní právo

Zabýváme se také problematikou pracovního práva, a to jak z pohledu zaměstnavatelů, tak i zaměstnanců. V rámci právního poradenství a aplikaci právní ochrany se snažíme ke klientům přistupovat individuálně a citlivě, jelikož pracovní poměr člověka hraje důležitou roli v jeho životě.

Nedílnou součástí je zastupování našich klientů v pracovněprávních sporech a zastupování před všemi státními orgány. V oblasti pracovního práva poskytujeme pracovněprávní poradenství se zaměřením jak na zaměstnavatele, tak i na zaměstnance.

...zaměstnavatelé

Zaměstnavatelům poskytujeme poradenství zejména v oblasti vypracování pracovních smluv, pracovních řádů, výpovědí z pracovního poměru, okamžitého zrušení pracovního poměru a žádosti o zastoupení v pracovněprávních sporech proti bývalým zaměstnancům.

...zaměstnanci

Zaměstnancům poskytujeme veškeré poradenství při rozvázání pracovního poměru, nabízíme také právní pomoc při řešení problematiky pracovních úrazů, a to při vymáhání náhrady škody za pracovní úraz, dále při problematice hmotné odpovědnosti zaměstnance a jeho odpovědnost za způsobenou škodu.

 

Poskytujeme Vám právní pomoc v oblasti:

Objednejte si konzultaci
dlouholeté zkušenosti
kvalitní služby
diskrétnost

Novinky

15.12
2016

Právní služby Olomouc a okolí

Máte nějaký problém? Hledáte advokátní kancelář s dlouholetými zkušenostmi? Naše advokátní kancelář Vám nabízí dlouholeté zkušenosti a poskytování právního poradenství a různorodé právní služby pro soukromé osoby, podnikatele a také firmy. Naše advokátní služby poskytujeme v Olomouci a okolí.

Více o novince
15.12
2016

Spustili jsme nové webové stránky

Naše webové stránky prošly proměnou. Na hlavní stránce najdete všechny naše právní služby, které Vám nabízíme k řešení a konzultaci. Najdete zde také detailně popsanou naši advokátní kancelář a také se můžete objednat na konzultaci. Naše advokátní kancelář Vám nabízí dlouhotelé zkušenosti, kvalitní služby a diskrétnost.

Více o novince

Blog

Jaké změny v oblasti oddlužení přinesla novela insolvenčního zákona?

Dne 1. července 2017 nabyla účinnosti novela zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (dále jen „insolvenční zákon“). Předmětná novela přinesla do této oblasti množství změn.

Najdete zde témata jako: Novela inslovenčního zákona, oddlužení

Více o článku

Objednejte si konzultaci

Jestli máte jakýkoliv problém či dotaz, a chtěli byste se s námi poradit, pak nám napište a objednejte se na konzultaci pomocí níže uvedeného formuláře.

Chci dostávat newsletter na téma:
Rodinného práva
Trestního práva
Pracovního práva
Exekucí