Obchodní právo

Vzhledem k dlouholeté praxi se také specializujeme na veškeré právní služby ve všech oblastech obchodního práva, kde poskytujeme kvalitní a rychlou právní pomoc. Vyřešíme s Vámi založení obchodní společnosti, ať už se jedná o jednočlennou nebo vícečlennou obchodní společnost, nebo za Vás vyřešíme fúzi obchodní společnosti. Postaráme se také o jakoukoli změnu ve Vaší obchodní společnosti, jako je například přeměna obchodní společnosti na veřejnou obchodní společnost, akciovou společnost, společnost s ručením omezeným, nebo i zánik obchodní společnosti či její likvidace. Orientujeme se i v problematice družstev.

Zaměřujeme se na uzavírání obchodních smluv a řešíme všechny obchodní spory. Budeme Vás zastupovat před soudy a jinými institucemi. Dále se zaměřujeme na vymáhání pohledávek a komunikaci s exekutory nebo s dlužníky, včetně exekučního řízení.

Zabýváme se také například řešením změny výše základního kapitálu u společnosti, akciemi a jinými cennými papíry, budeme Vás zastupovat na jednání valné hromady či členské schůze, zajistíme Vám zvýšení i snížení základního kapitálu, upravíme kmenové listy, jsme schopni zajistit převedení podílů společnosti.

 

Poskytujeme Vám právní pomoc v oblasti:

Objednejte si konzultaci
dlouholeté zkušenosti
kvalitní služby
diskrétnost

Novinky

15.12
2016

Právní služby Olomouc a okolí

Máte nějaký problém? Hledáte advokátní kancelář s dlouholetými zkušenostmi? Naše advokátní kancelář Vám nabízí dlouholeté zkušenosti a poskytování právního poradenství a různorodé právní služby pro soukromé osoby, podnikatele a také firmy. Naše advokátní služby poskytujeme v Olomouci a okolí.

Více o novince
15.12
2016

Spustili jsme nové webové stránky

Naše webové stránky prošly proměnou. Na hlavní stránce najdete všechny naše právní služby, které Vám nabízíme k řešení a konzultaci. Najdete zde také detailně popsanou naši advokátní kancelář a také se můžete objednat na konzultaci. Naše advokátní kancelář Vám nabízí dlouhotelé zkušenosti, kvalitní služby a diskrétnost.

Více o novince

Blog

Jaké změny v oblasti oddlužení přinesla novela insolvenčního zákona?

Dne 1. července 2017 nabyla účinnosti novela zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (dále jen „insolvenční zákon“). Předmětná novela přinesla do této oblasti množství změn.

Najdete zde témata jako: Novela inslovenčního zákona, oddlužení

Více o článku

Objednejte si konzultaci

Jestli máte jakýkoliv problém či dotaz, a chtěli byste se s námi poradit, pak nám napište a objednejte se na konzultaci pomocí níže uvedeného formuláře.

Chci dostávat newsletter na téma:
Rodinného práva
Trestního práva
Pracovního práva
Exekucí