Občanské právo

Advokátní kancelář zaměřuje poskytování právních služeb na oblast práva závazkového. V této oblasti Vám budeme nápomocni například při sepisu, revizi či kontrole kupních smluv, smluv darovacích, smluv o dílo, úvěrových smluv a v případě nutnosti i při odstoupení od smlouvy. Taktéž jsme schopni Vám pomoci při řešení závazků ze smluv.

V souvislosti s nemovitými věcmi (pozemky, rodinnými domy, bytovými jednotkami, garážemi a dalšími stavbami) Vám rádi poradíme, pokud ji například zrovna prodáváte, kupujete, pronajímáte nebo převádíte. Rádi Vám také pomůžeme v komunikaci s katastrálním úřadem.

Zabýváme se také poradenstvím v oblasti dědického práva, kdy Vás můžeme zastupovat v dědickém řízení a poskytneme Vám poradenství ve všech těchto oblastech. Pomůžeme Vám se závětí a budeme se domáhat Vašeho práva.

 

Poskytujeme Vám právní pomoc v oblasti:

 

Objednejte si konzultaci
dlouholeté zkušenosti
kvalitní služby
diskrétnost

Novinky

15.12
2016

Právní služby Olomouc a okolí

Máte nějaký problém? Hledáte advokátní kancelář s dlouholetými zkušenostmi? Naše advokátní kancelář Vám nabízí dlouholeté zkušenosti a poskytování právního poradenství a různorodé právní služby pro soukromé osoby, podnikatele a také firmy. Naše advokátní služby poskytujeme v Olomouci a okolí.

Více o novince
15.12
2016

Spustili jsme nové webové stránky

Naše webové stránky prošly proměnou. Na hlavní stránce najdete všechny naše právní služby, které Vám nabízíme k řešení a konzultaci. Najdete zde také detailně popsanou naši advokátní kancelář a také se můžete objednat na konzultaci. Naše advokátní kancelář Vám nabízí dlouhotelé zkušenosti, kvalitní služby a diskrétnost.

Více o novince

Blog

Jaké změny v oblasti oddlužení přinesla novela insolvenčního zákona?

Dne 1. července 2017 nabyla účinnosti novela zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (dále jen „insolvenční zákon“). Předmětná novela přinesla do této oblasti množství změn.

Najdete zde témata jako: Novela inslovenčního zákona, oddlužení

Více o článku

Objednejte si konzultaci

Jestli máte jakýkoliv problém či dotaz, a chtěli byste se s námi poradit, pak nám napište a objednejte se na konzultaci pomocí níže uvedeného formuláře.

Chci dostávat newsletter na téma:
Rodinného práva
Trestního práva
Pracovního práva
Exekucí