Insolvenční právo

Díky našim rozsáhlým zkušenostem s vymáháním pohledávek Vám nabízíme právní služby v oblasti insolvenčního práva, a to jak věřitelům, tak i dlužníkům.

Naše advokátní kancelář nabízí zastoupení věřitelům v insolvenčním řízení tak, aby byla vaše pohledávka co nejlépe uspokojena. Nabízíme také pomoc dlužníkům v insolvenčním řízení, kteří se dostali do problémů se splácením svých dluhů. V případě zastupování Vám poskytneme právní rady a případně sjednáme možnost splátek. Pomoc nabízíme fyzickým osobám, ale také právnickým osobám.

Našeho klienta zastoupíme v insolvenčním řízení, kde naší činností je především komunikace s insolvenčním správcem a soudem a sledování pohledávek/dluhů. Cílem zastupování našeho klienta je zde rychlé jednání za účelem co nejkratšího průběhu insolvenčního řízení a také snaha, aby se celá záležitost vyřídila co nejrychleji bez nutnosti osobní účasti věřitele/dlužníka.

 

Díky našim rozsáhlým zkušenostem Vám nabízíme právní služby v oblasti :

Objednejte si konzultaci
dlouholeté zkušenosti
kvalitní služby
diskrétnost

Novinky

15.12
2016

Právní služby Olomouc a okolí

Máte nějaký problém? Hledáte advokátní kancelář s dlouholetými zkušenostmi? Naše advokátní kancelář Vám nabízí dlouholeté zkušenosti a poskytování právního poradenství a různorodé právní služby pro soukromé osoby, podnikatele a také firmy. Naše advokátní služby poskytujeme v Olomouci a okolí.

Více o novince
15.12
2016

Spustili jsme nové webové stránky

Naše webové stránky prošly proměnou. Na hlavní stránce najdete všechny naše právní služby, které Vám nabízíme k řešení a konzultaci. Najdete zde také detailně popsanou naši advokátní kancelář a také se můžete objednat na konzultaci. Naše advokátní kancelář Vám nabízí dlouhotelé zkušenosti, kvalitní služby a diskrétnost.

Více o novince

Blog

Jaké změny v oblasti oddlužení přinesla novela insolvenčního zákona?

Dne 1. července 2017 nabyla účinnosti novela zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (dále jen „insolvenční zákon“). Předmětná novela přinesla do této oblasti množství změn.

Najdete zde témata jako: Novela inslovenčního zákona, oddlužení

Více o článku

Objednejte si konzultaci

Jestli máte jakýkoliv problém či dotaz, a chtěli byste se s námi poradit, pak nám napište a objednejte se na konzultaci pomocí níže uvedeného formuláře.

Chci dostávat newsletter na téma:
Rodinného práva
Trestního práva
Pracovního práva
Exekucí