Exekuce

Exekuční právo je odvětví, na které se naše advokátní kancelář zaměřuje, a to především vzhledem ke zkušenostem, které jsme za dobu více jak patnácti let získali při vykonávání funkce soudního exekutora na Exekutorském úřadě v Přerově. Máte-li problémy se soudními exekutory, věřiteli nebo dlužníky, nabízíme právní pomoc v komunikaci s exekutory a také Vás budeme zastupovat v rámci exekučního řízení. Zajistíme pro Vás také vymáhání Vašich pohledávek, sepis žalob a vyhodnocení nároků např.: v otázkách vyplývajících z náhrady škod.

Je proti Vám vedena exekuce? Nevíte si rady a nevíte na koho se obrátit? Máte strach z možného exekučního řízení?

Můžete se na nás obrátit. Máme dlouholeté zkušenosti s problematikou exekucí, za dobu výkonu funkce soudního exekutora jsme nabyli dostatečné znalosti a navíc máme zkušenosti s jednáním se soudními exekutory. Máme silné právní zázemí a jsme schopni s řadou soudních exekutorů komunikovat a spolupracovat.

Poskytneme právní poradenství, a to jak věřitelům, tak i dlužníkům. Naše advokátní kancelář za Vás vyřeší všechny problémy exekuce a bude Vás zastupovat i v exekučním řízení. Vše vyřešíme rychle a bez zbytečných průtahů.

 

Exekuce patří k našim hlavním činnostem. Nabízíme Vám právní pomoc v oblasti:

Objednejte si konzultaci
dlouholeté zkušenosti
kvalitní služby
diskrétnost

Novinky

15.12
2016

Právní služby Olomouc a okolí

Máte nějaký problém? Hledáte advokátní kancelář s dlouholetými zkušenostmi? Naše advokátní kancelář Vám nabízí dlouholeté zkušenosti a poskytování právního poradenství a různorodé právní služby pro soukromé osoby, podnikatele a také firmy. Naše advokátní služby poskytujeme v Olomouci a okolí.

Více o novince
15.12
2016

Spustili jsme nové webové stránky

Naše webové stránky prošly proměnou. Na hlavní stránce najdete všechny naše právní služby, které Vám nabízíme k řešení a konzultaci. Najdete zde také detailně popsanou naši advokátní kancelář a také se můžete objednat na konzultaci. Naše advokátní kancelář Vám nabízí dlouhotelé zkušenosti, kvalitní služby a diskrétnost.

Více o novince

Blog

Jaké změny v oblasti oddlužení přinesla novela insolvenčního zákona?

Dne 1. července 2017 nabyla účinnosti novela zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (dále jen „insolvenční zákon“). Předmětná novela přinesla do této oblasti množství změn.

Najdete zde témata jako: Novela inslovenčního zákona, oddlužení

Více o článku

Objednejte si konzultaci

Jestli máte jakýkoliv problém či dotaz, a chtěli byste se s námi poradit, pak nám napište a objednejte se na konzultaci pomocí níže uvedeného formuláře.

Chci dostávat newsletter na téma:
Rodinného práva
Trestního práva
Pracovního práva
Exekucí