Advokátní kancelář

Advokátní kancelář JUDr. Tomáše Vrány, je rodinnou advokátní kanceláří se sídlem v Olomouci, která pod zkušeným vedením JUDr. Tomáše Vrány poskytuje právní poradenství nejen ve věcech exekucí a insolvencí, ale taktéž ve věcech trestněprávních, občanskoprávních, pracovněprávních či obchodních.

Naše advokátní kancelář poskytuje právní služby a poradenství ve všech oblastech práva. Vzhledem k předchozím zkušenostem se JUDr. Tomáš Vrána specializuje zejména na oblast trestního práva, insolvenčního práva a taktéž na oblast exekucí.

V advokátní kanceláři taktéž působí zkušení právníci zaměřující se na oblast práva občanského, obchodního, pracovního, rodinného a správního. V současné době naše advokátní kancelář spolupracuje  s vybranými odborníky ze všech oblastí práva na území celé republiky tak, abychom byli vždy schopni našim klientům poskytnout služby v prvotřídní kvalitě.

 

dlouholeté zkušenosti
kvalitní služby
diskrétnost

Novinky

15.12
2016

Právní služby Olomouc a okolí

Máte nějaký problém? Hledáte advokátní kancelář s dlouholetými zkušenostmi? Naše advokátní kancelář Vám nabízí dlouholeté zkušenosti a poskytování právního poradenství a různorodé právní služby pro soukromé osoby, podnikatele a také firmy. Naše advokátní služby poskytujeme v Olomouci a okolí.

Více o novince
15.12
2016

Spustili jsme nové webové stránky

Naše webové stránky prošly proměnou. Na hlavní stránce najdete všechny naše právní služby, které Vám nabízíme k řešení a konzultaci. Najdete zde také detailně popsanou naši advokátní kancelář a také se můžete objednat na konzultaci. Naše advokátní kancelář Vám nabízí dlouhotelé zkušenosti, kvalitní služby a diskrétnost.

Více o novince

Blog

Jaké změny v oblasti oddlužení přinesla novela insolvenčního zákona?

Dne 1. července 2017 nabyla účinnosti novela zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení (dále jen „insolvenční zákon“). Předmětná novela přinesla do této oblasti množství změn.

Najdete zde témata jako: Novela inslovenčního zákona, oddlužení

Více o článku

Objednejte si konzultaci

Jestli máte jakýkoliv problém či dotaz, a chtěli byste se s námi poradit, pak nám napište a objednejte se na konzultaci pomocí níže uvedeného formuláře.

Chci dostávat newsletter na téma:
Rodinného práva
Trestního práva
Pracovního práva
Exekucí